Mieszkanie 1 pokój 32 m² Ban Bang Thao, Tajlandia

Ban Bang Thao, Tajlandia, Choeng Thale
$210,672
$6,583/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

Cena za m²
    $6,583/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    32 m²

Opis

BAN22239

Odkryj niezrównane doświadczenie życia w pobliżu dziewiczej plaży Bang Tao w zachodniej części Phuket. Ten condominium cieszy się doskonałą lokalizacją, która bez wysiłku łączy spokój z dostępnością, oferując mieszkańcom niezwykły styl życia z bliskim sąsiedztwie wielu udogodnień i atrakcji.

Prime Location Highlights
  • Bang Tao Beach: 400 metrów
  • Catch Beach Club: 400 metrów
  • Bang Tao Night Market: 900 metrów
  • Lotus: 1200 metrów
  • Boat Avenue: 5 minut jazdy
  • Porto De Phuket: 7 minut jazdy
  • Surin Beach: 8 minut jazdy
  • Phuket Laguna: 10 minut jazdy
  • Kamala Beach: 10 minut jazdy
  • Laguna Golf Club Phuket: 15 minut jazdy
  • British International Szkoła: 25 minut jazdy
  • Phuket International Lotnisko: 30 minut jazdy
Kompleksowa infrastruktura

Ten rozwój nie dotyczy tylko mieszkań; obejmuje wille, pięciogwiazdkowy hotel, markowe rezydencje i ekskluzywny klub plażowy - wszystkie zarządzane przez światowej klasy marki. Klub plażowy, funkcjonujący już od początku 2024 roku, jest prowadzony przez renomowaną drużynę za barem na dachu w Bangkoku.