Mieszkanie 2 pokoi 101 m² San Miguel de Salinas, Hiszpania

San Miguel de Salinas, Hiszpania
$388,173
$3,843/m²
;
Data aktualizacji: 14.04.2026

Cena za m²
    $3,843/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    101 m²

Opis

Dotknij tego wspaniałego mieszkania na parterze z 2 sypialniami i 2 łazienkami, idealnie położony w jednym z najbardziej wysuniętych po San Miguel de Salinas obszarów. Ten apartament łączy w sobie nowoczesny komfort i śródziemnomorski urok, oferując wszystko, czego potrzebujesz do stylowego i relaksującego życia. Wypełniony naturalnym światłem, przestronne rozwiązanie do planowania na zewnątrz jest wyposażony w marmurowe podłogi, doskonale wyposażona kuchnia i jasny, przytulny salon i jadalnia, które wychodzą na ulicę - idealne miejsce do korzystania z słonecznych dni na Costa Blanca przez cały rok. Główny pokój oferuje przestronną łazienkę, tworząc idealny zaciszny róg. Na zewnątrz znajduje się piękna kuchnia letnia przeznaczona do odkrytej jadalni i rozrywki, a także słoneczne tarasy z widokiem na morze i zapierające dech w piersiach scenerii jeziora soli. Dodatkowe funkcje obejmują prywatny garaż zapewniający komfort i bezpieczeństwo, jak również dostęp do wszystkich udogodnień, które sprawiają, że obszar tak pożądane. Niezależnie od tego, czy szukasz stałego miejsca zamieszkania, luksusowego wypoczynku czy rzetelnej inwestycji na Costa Blanca, nieruchomość ta naprawdę zapewnia wszystko.

Lokalizacja na mapie

San Miguel de Salinas, Hiszpania
Edukacja
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Transport