Dom 4 pokoi 170 m² Benijofar, Hiszpania

Benijofar, Hiszpania
$634,208
$3,731/m²
;
Data aktualizacji: 14.04.2026

Liczba kondygnacji
    1
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    170 m²

Lokalizacja

  • Nad morzem

Opis

Dom na sprzeda ¿, o powierzchni 170 m2 w Benijostar. Dom posiada trzy sypialnie, dwie łazienki, salon z kominkiem, w połączeniu z kuchnią, garderobą. Z salonu można dostać się na taras przed wejściem do domu, jak również do dziedzińca, gdzie znajduje się prywatny basen, kuchnia letnia i boisko do koszykówki. Jedną z wyróżniających cech tego obiektu jest jego jednopiętrowy układ, który zapewnia wygodę i komfort. W okolicy znajduje się miejsce parkingowe dla samochodu. Kupując nieruchomości w Hiszpanii, można uzyskać zezwolenie na pobyt w Hiszpanii. Nasza firma pomaga w wydaniu dokumentu pobytowego wszelkiego rodzaju.