Mieszkanie 2 pokoi 62 m² Piaseczno, Polska

Piaseczno, Polska, gmina Piaseczno
$190,304
$3,064/m²
;
In CRM: 31390
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.03.2026

• Adres
    Albatrosow, 1

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,064/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    62 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2001
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie, 2 pokoje, 62,1 m², Piaseczno, ul. Albatrosów 1.

Oferujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 62,1 m², usytuowane na ostatnich piętrach budynku przy ul. Albatrosów 1 w Piasecznie. Mieszkanie wykończone pod klucz, gotowe do wprowadzenia się, bez potrzeby remontów. Na pierwszym poziomie znajduje się jasny salon z kuchnią połączoną z salonem, stylowa toaleta oraz balkon, idealny na chwile relaksu. Na drugim poziomie znajduje się duża sypialnia z możliwością przekształcenia w dwie niezależne sypialnie, łazienka z wanną oraz garderoba.

Kompleks

Budynek ogrodzony, bez windy, co zapewnia większą prywatność i spokój. Dwupoziomowy układ mieszkania daje poczucie „małego domu”, z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i nocną.

Lokalizacja

Okolica ul. Albatrosów to dobrze skomunikowana część Piaseczna, z łatwym dostępem do sklepów, szkół, przedszkoli oraz terenów rekreacyjnych. Dogodny dojazd do Warszawy zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.

Podsumowanie zalet

• Wykończone pod klucz, gotowe do zamieszkania
• Wysoki standard i funkcjonalne detale
• Ostatnie piętro, brak sąsiadów nad głową
• Elastyczność aranżacji, możliwość przekształcenia sypialni