Condo 4 pokoi 112 m², Czarnogóra

$420,228
$3,752/m²
;
In CRM: 2709
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.05.2026

Lokalizacja

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,752/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    112 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2017

Opis

Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe apartamenty MILITA w kompleksie butikowym Castello Risano, położony w Risan, w jednym z najbardziej malowniczych zakątków Zatoki Kotor. Przestronny układ, panoramiczny widok na morze i prywatną atmosferę sprawiają, że obiekt ten jest idealnym rozwiązaniem dla własnego życia i rekreacji. Główne cechy: Powierzchnia: 112 m2 Taras: 9.7 m2 Liczba sypialni: 3 łazienki: 3O apartament: MILITA to dwupoziomowy apartament wykonany w nowoczesnym stylu śródziemnomorskim z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i odcieni naturalnych. Przestrzeń jest wypełniona naturalnym światłem dzięki dużym oknom i otwartym widokiem na zielone otoczenie i Zatokę Kotor. Na wyższym poziomie znajduje się salon, kuchnia, sypialnia, dwie łazienki i taras, a na niższym poziomie znajduje się dodatkowa prywatna sypialnia z własną łazienką. Infrastruktura kompleksu: Mieszkańcy Castello Risano mają dostęp do: odkryty basen, teren krajobrazowy, teren rekreacyjny, parking, WiFi na terytorium kompleksu. Kompleks znajduje się w spokojnej zielonej części Risan i składa się tylko z kilku rezydencji, które zapewniają prywatność i atmosferę życia butiku. Lokalizacja: morze i nabrzeże - około 850 mcentrum Risan - około 550 mrim mozaiki - około 400 mPerast - około 5 kmKotor - około 20 kmPorto Czarnogóra - około 27 kma lotnisko Tivat - około 27 km Potencjał inwestycyjny: Przestronne dwupoziomowe apartamenty z trzema sypialniami w Zatoce Kotor są jednymi z najpopularniejszych formatów nieruchomości na rodzinne wakacje i segment wynajmu premium. Dzięki lokalizacji w kompleksie butikowym, widokiem na morze i ograniczonej liczbie rezydencji, nieruchomość ma wysoki potencjał stabilnego dochodu z wynajmu i długoterminowego wzrostu wartości.