Dom 5 pokojów 250 m² Dobra Woda, Czarnogóra

Dobra Woda, Czarnogóra
$293,075
$1,172/m²
;
In CRM: 2152
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.04.2026

Rok realizacji
    2018
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    250 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    400 m²

Opis

Dom na sprzeda? 250 m2 w miejscowości uzdrowiskowej Dobra Voda, zaledwie 10 minut spacerem od plazy. Dom jest z cegły, jest kuchnia letnia i taras. Ze wszystkich pokoi znajduje się widok na góry i morze. Układ obejmuje 5 sypialni, 5 łazienek, pokój zabaw dla dzieci, przestronne studio kuchni. Plac o powierzchni 400 m2 jest urządzony w stylu krajobrazu, jego perła jest owocowo niosący ogród z pomarańczami, cytrynami, kumkwatem i figami. Istnieje również grill. Dom posiada wszystkie niezbędne komunikacji: elektryczność, zaopatrzenie miasta w wodę i klimatyzację. Jest miejsce parkingowe dla samochodu. W pobliżu, trzy minuty spacerem, są sklepy, apteki, piekarnie i przystanek autobusowy z jasnym harmonogramem. Możliwe jest wymiana mieszkania w Moskwie.