Condo z 2 sypialniami 72 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$356,816
$4,956/m²
;
In CRM: 1779
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.04.2026

• Adres
    Slovenska obala, 17 Centralni vrtic Ljubica Jovanovic Masa

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,956/m²
  • Piętro
    Piętro
    9
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    72 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2021
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    13

Opis

Wielofunkcyjny luksusowy kompleks mieszkalny Porto Budva. Kompleks znajduje się na pierwszej linii brzegowej w samym sercu Budvy zaledwie 100 metrów od zabytkowego serca Starego Miasta. 13-piętrowy kompleks mieszkalny obejmuje: 2 piętra podziemnego parkingu 2 piętra centrum handlowego 9 pięter mieszkalnych SPA centrum 2 basen (wewnątrz i na zewnątrz) sala konferencyjna na sprzedaż przestronne apartamenty różnych układów z widokiem na morze i dekoracji wnętrz klasy premium. Apartament na 9. piętrze 72.47 m2. (60.55 m2 + 11.92 m2 taras) Dwa połączone studia. Koszt 304 373 Euro Apartament na 10 piętrze 60.63 m2. (50.31 m2 + 10,32 m2 taras) Dwa połączone studia. Koszt 310,000 Euro Apartament na 10 piętrze 61,53 m2. (52,78 m2 + 8,75 m2) Dwa połączone studia. Koszt 310,000 Euro Apartament na 3 piętrze 92,64 m2. (84,11 m2 + 8,53 m2 taras) Apartament z 2 sypialniami. Koszt 420 550 Euro Apartament na 10 piętrze 134.69 m2. (118.69 m2 + 16 m2) taras Cztery połączone studia. Koszt 498 498 Euro Apartament na 11 piętrze 102,70 m2. (75,11 m2 + 27,59 m2 taras) Apartament z 2 sypialniami. Koszt 595 660 euro Penthouse na 10 piętrze 149,81 m2. (129,61 m2 + 20,20 m2 taras) Apartament z 3 sypialniami. Koszt 738 777 euro Penthouse na 11 piętrze 197,71 m2. (119,28 m2 + (20,43m2 + 52m2) Taras) Apartament z 2 sypialniami. Koszt 845 118 euro Penthouse na 11 piętrze 197.98 m2. (119.20 m2 + (26.78m2 + 52m2) taras) Apartament z 2 sypialniami. Koszt 846 684 euro Penthouse na 11 piętrze. 158.61 m2. (87.53 m2 + 11 m2 taras) Apartament z 2 sypialniami. Koszt 919 880 euro Penthouse na 11 piętrze. 169.68 m2. (114.43 m2 + 55.25 m2) Apartament z 2 sypialniami. Koszt 978 344 euro