Mieszkanie 4 881 m² Czarnogóra, Czarnogóra

Czarnogóra
$3,28M
$671/m²
;
In CRM: 225029
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 10.05.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Czarnogóra

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $671/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    4 881 m²

Opis

Sprzedaż ekologicznego kompleksu turystycznego 4 Ά- Kolasin

Na sprzedaż jest nowoczesny kompleks turystyczny kategorii 4 gwiazd, zbudowany zgodnie z zasadami zrównoważonego i ekologicznego budownictwa, położony w jednym z najbardziej obiecujących ośrodków górskich w Czarnogórze - Kolasina.

Nieruchomość jest idealną inwestycją z wieloletnim dochodem, szybkim zwrotem z inwestycji i wysokim potencjałem zysku.

Zakup - Kompleks turystyczny Kolasin

Oferujemy wyjątkową okazję do zakupu w pełni ukończonego kompleksu turystycznego w jednym z najszybciej rozwijających się miejsc górskich w Czarnogórze - Kolasina.

Obiekt jest kompletny, energooszczędny i gotowy do pracy. Całkowita pojemność wynosi 50 łóżek. Kompleks obejmuje restaurację, centrum SPA, recepcję i całą niezbędną infrastrukturę do profesjonalnego zarządzania zakwaterowaniem.

Kluczowe korzyści

Autonomia energetyczna: panele słoneczne, własne źródło wody (studnia), generator

Niskie koszty operacyjne i niezawodne działanie przez cały rok

Nie wymaga dodatkowych inwestycji - obiekt jest w pełni funkcjonalny

Możliwość markowania i robienia interesów pod własnym nazwiskiem

Idealna lokalizacja znajduje się zaledwie kilka minut od centrum Kolašin i centrum narciarskiego Kolašin 1600, w pobliżu Parku Narodowego Biogradska Góra. Lokalizacja pozwala na prowadzenie działalności gospodarczej przez cały rok i przyciągnąć różne kategorie gości: narciarzy, turystów, gości wellness, rodziny i zagranicznych gości.