Mieszkanie 3 pokoi 62 m² Tivat, Czarnogóra

Tivat, Czarnogóra
$285,857
$4,611/m²
;
In CRM: 200065965
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 31.07.2025

Cena za m²
    $4,611/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    62 m²

Opis

Nowoczesny dwupokojowy apartament 62 m2 w miejscowości Kava, Tivat.

Apartament składa się z salonu z kuchnią i jadalnią, dwóch sypialni, łazienki i tarasu 7 m2 z widokiem na morze.

Apartament jest w pełni umeblowany, posiada ogrzewanie podłogowe w salonie i łazience. W cenę wliczone jest jedno miejsce parkingowe.

Znajduje się w nowo wybudowanym budynku 3 km od portu lotniczego Porto Montenegro i 1,5 km od lotniska Tivat.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?