Mieszkanie 1 pokój 60 m² Herceg Novi, Czarnogóra

Herceg Novi, Czarnogóra
$270,629
$4,510/m²
;
In CRM: 3413
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.05.2026

Cena za m²
    $4,510/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    60 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    60 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

LOKACJA

Ten apartament znajduje się w gminie Herceg Novi, około 3,5 km od centrum miasta. Morze i plaża znajdują się zaledwie 100 metrów od obiektu, oferując łatwy dostęp do wybrzeża. Lotnisko w Dubrowniku oddalone jest o 24 km, lotnisko Tivat 26 km i lotnisko Podgorica około 95 km. Obszar otoczony jest przyrodą i oferuje ciche, relaksujące środowisko z dala od miejskiego hałasu.

O PROJEKCIE

Kompleks składa się z czterech budynków mieszkalnych zaprojektowanych dla komfortu, prywatności i wysokiego poziomu życia. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowego budynku. Mieszkańcy mają dostęp do podgrzewanego basenu, spa, kawiarni, siłowni, recepcji i ochrony. Parking w garażu jest dostępny na zakup (22,000 €-26,000 €). Kompleks jest połączony z główną drogą przez asfaltową drogę dojazdową.

OPIS APARTAMENTU

W apartamencie znajduje się korytarz wejściowy, jasny salon z kuchnią i jadalnią, jedna sypialnia, jedna łazienka i taras. Taras oferuje widoki na morze i okoliczne góry, tworząc spokojną i komfortową atmosferę.

Dlaczego wybrałeś to mieszkanie?

Ta nieruchomość nadaje się zarówno do życia, jak i inwestycji. Bliskość plaży i udogodnienia na miejscu sprawia, że atrakcyjne dla krótkoterminowych wynajmu i korzystania z wakacji. Oferuje on duży potencjał wynajmu i dobry zwrot z inwestycji.