Mieszkanie 2 pokoi 78 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$227,506
$2,917/m²
;
In CRM: 4392
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.05.2026

Cena za m²
    $2,917/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    78 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Ten przestronny i jasny apartament, o wymiarach 64 m kw (650 m kw) i chwalenie 14 m kw (140 m kw) taras, znajduje się w strzeżonej społeczności z terenów zielonych. Na terenie obiektu znajduje się basen (w tym basen dla dzieci), grill i parking dla mieszkańców, tworząc komfortowe i bezpieczne środowisko życia. Wyposażenie: 2 sypialnie, łazienka, salon, kuchnia z jadalnią, korytarz i przestronny taras, idealny do relaksu na zewnątrz. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia, nowe meble, czyste i bardzo jasne - gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych inwestycji. Doskonała opcja dla życia rodzinnego: strzeżona społeczność, basen dla dzieci i bezpieczny dziedziniec sprawiają, że jest to szczególnie wygodne dla rodzin z dziećmi. Nadaje się również do wypoczynku.