Mieszkanie 2 pokoi 75 m² Herceg Novi, Czarnogóra

Herceg Novi, Czarnogóra
$200,083
$2,668/m²
;
In CRM: 6440
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 6.03.2025

• Adres
    Sarajevska, 6

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,668/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    75 m²

Opis

Apartament w kompleksie Adria Montenegro, 300m od morza. Apartament o powierzchni 75m2 (według LN 60m2) na drugim piętrze na stronie morza: pokój dzienny z kuchnią, 2 sypialnie, łazienka, 2 tarasy. Otwórz wspaniały widok na zatokę. Mieszkanie jest wyposażone w meble i urządzenia. Istnieją 2 wejścia do mieszkania: wspólne i prywatne. Prywatny pokrył duży parking. Mała działka na grilla. Kompleks posiada 4 baseny, teren rekreacyjny, konserwację: czyszczenie wejść i terenów, naprawę basenów. Ciche, spokojne miejsce, ale przy wyjściu do autostrady. W pobliżu znajduje się szkoła, posterunek policji i szpital. Mieszkanie jest zalegalizowane.