Mieszkanie 2 pokoi 87 m² Przno, Czarnogóra

Przno, Czarnogóra
$342,974
$3,942/m²
;
Data aktualizacji: 10.03.2026

• Adres
    M 1

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,942/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    87 m²

Opis

Pržno, jedno z najpiękniejszych i najbardziej spokojnych miejsc wzdłuż wybrzeża Czarnogóry, słynie ze swojego uroku, krystalicznie czystych wód i ekskluzywnych kurortów. Położony między słynnym Sveti Stefan i Kamenovo Beach, Pržno oferuje unikalną mieszankę tradycyjnej wioski rybackiej ambiance i luksusowe otoczenie śródziemnomorskie. Tutaj znajdziecie restauracje z owocami morza, piękną przyrodę i plaże otoczone gajami oliwnymi, co czyni je idealnym miejscem na spokojne życie lub cenną inwestycją w nieruchomości wakacyjne.

Apartament ten, położony w samym sercu Pržno, znajduje się zaledwie 200 metrów od prestiżowego hotelu Maestral, oferując niezwyciężoną bliskość plaży, restauracji i wszystkich udogodnień, zapewniając prywatność i spokój. Z powierzchni mieszkalnej 60 m ², plus dodatkowy 27 m ² zadaszony taras z widokiem na morze, ten dom jest idealny do korzystania z zachodów słońca i relaksu.

Położony na pierwszym piętrze dwupiętrowego domu, apartament obejmuje dwa wygodne miejsca parkingowe (30 m ²), prawdziwy rzadkość w tak ekskluzywnej lokalizacji. Niedawno odnowiony i urządzony z starannie dobranym wystrojem, to dwupokojowe mieszkanie jest sprzedawane w pełni umeblowane, gotowe do natychmiastowego obsadzenia lub wynajem.