Condo 41 m² Kolasin, Czarnogóra

Kolasin, Czarnogóra
$316,438
$7,718/m²
;
Data aktualizacji: 30.03.2026

Cena za m²
    $7,718/m²
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    41 m²

Opis

Wyjątkowe hotele w Kolasin Doliny - Inwestuj w luksus i relaks w Czarnogóra

Opis projektu:

Kolasin Valleys obraca nową stronę w świecie biznesu hotelowego i inwestycji w górskim regionie Czarnogóry. Ten cały sezon projektu obejmuje 23 wysokiej klasy hotele, opracowane przez wiodącą kanadyjską firmę Ecosign. Kolasin Valleys łączy elegancję z unikalną lokalizacją, oferuje niezrównane warunki dla gości i rentowne możliwości dla inwestorów.

Opis hotelu:

Każdy hotel w Kolasin Valleys jest ucieleśnieniem luksusu i komfortu, oferując gościom lepsze usługi i udogodnienia. Hotele wyposażone są w nowoczesne ośrodki spa, wysokiej klasy restauracje kuchni, przytulne lobby i pokoje relaksacyjne, gdzie każdy szczegół jest skrupulatnie zaplanowane, aby w pełni zaspokoić potrzeby gości. Oferując możliwość aktywnego wypoczynku i wypoczynku, hotele w Kolasin Valleys są idealne do inwestowania w wysokiej klasy sektor gościnności.

Dołącz do projektu Doliny Kolasin:

Stań się częścią projektu, który redefiniuje standardy działalności hotelowej w Czarnogórze. Inwestowanie w hotele Kolasin Valleys nie tylko zapewnia udział w unikalnym przedsiębiorstwie, ale także oferuje imponujący potencjał wzrostu i zysku, dzięki stale rosnącemu popytowi turystycznemu i strategicznemu rozwojowi regionu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat zakupów i inwestycji, prosimy o kontakt z deweloperem.

Kolasin Valleys to Twoja szansa na zainwestowanie w przyszłość luksusu i relaksu w sercu Czarnogóry, gdzie innowacje spełniają tradycje gościnności