Mieszkanie 2 pokoi 53 m² Druskieniki, Litwa

Druskieniki, Litwa
$189,508
$3,607/m²
;
In CRM: 196106213342
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.03.2026

• Adres
    T Kosciuskos g, 17

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,607/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    53 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2018
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

CO DOBRE, TO JAKOŚĆ I NAJLEPSZE MIEJSCE ŻYCIA!!!! Będziesz mieszkał w tym samym czasie w 100-letnim parku sosnowego w pobliżu rzeki Nemuny i w centrum miasta w pobliżu parku akwakultury i strefy rozrywki miasta. NAMO PRINCIPLES: Wentylowana fasada pokryta kamiennymi naczyniami. Wełna kamienna podgrzewana na ścianie zewnętrznej Okna drewniane z selektywnym 3-szklanym zestawem Doskonała izolacja akustyczna i cieplna Geotermalne (pompa ciepła wody gruntowej) ogrzewanie podłogowe Nowoczesny system wentylacji Aereco INSTALACJA: Pełne wykończenie premium Szwedzki trójwarstwowy parkiet dębowy Włoskie płytki w węzłach sanitarnych, niemieckie urządzenia sanitarne Opancerzone wielowarstwowe z izolacją akustyczną, wykończeniem, dwoma zamkami i okiem. Apartament wyposażony jest w telefon czatowy z przyciskiem otwierania drzwi. Wszystkie najnowsze ogłoszenia o nieruchomościach CAPITAL można znaleźć na naszej stronie www.capital.lt Proszę, odwiedźcie mnie!

Lokalizacja na mapie

Druskieniki, Litwa
Edukacja
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Finanse

Kalkulator hipoteczny