Mieszkanie 5 pokojów 135 m² Ryga, Łotwa

Łotwa, Ryga
$319,084
$2,364/m²
;
In CRM: 2878
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 2.12.2025

Lokalizacja

  • Kraj
    Łotwa
  • Miasto
    Ryga
  • Adres
    Dzirnavu iela, 53

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,364/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    135 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    135 m²

Opis

Oferujemy zakup przestronnego mieszkania w samym centrum miasta, na Dzirnavu Street, znajduje się w budynku elewacji. Apartament składa się z 3 wyizolowanych sypialni, z których jeden jest spacer - przez, przestronny salon, kuchnia i dwie łazienki, jeden z prysznicem. Apartament ma wysokie sufity, a okna stykają się zarówno Dzirnavu Street i dziedziniec.
Niskie płatności za usługi użyteczności publicznej, ponieważ budynek jest zarządzany przez stowarzyszenie. Apartament jest wyposażony w grzejniki z regulowanym zasilaniem cieplnym, jak również zainstalowany klimatyzator.
Na dziedzińcu budynku znajduje się miejsce parkingowe. Rozwinięta infrastruktura. Restauracje, liczne parki i sklepy spożywcze w odległości spaceru. 15 minut samochodem na lotnisko. okna plastikowe, wszystkie komunikacji miejskiej, kominek, parking na podwórzu, niskie opłaty za usługi użyteczności publicznej, dobrze rozwinięta infrastruktura.