Mieszkanie 5 pokojów 160 m² Desenzano del Garda, Włochy

Desenzano del Garda, Włochy
$760,928
$4,756/m²
;
Data aktualizacji: 8.01.2024

Cena za m²
    $4,756/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    160 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    130 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2000

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Weranda

Opis

Ten apartament na sprzedaż w gminie Desenzano del Garda, położony rzut kamieniem od plaży i w sąsiedztwie Desenzano Park, oferuje wspaniałą okazję do mieszkania w jednym z najbardziej uroczych miejsc na jeziorze Garda. Ten przestronny apartament o cenie 695,000 EUR oferuje komfortowe i przytulne życie. Apartament składa się z przestronnego i jasnego salonu z otwartą kuchnią i z widokiem na taras, z którego wyróżnia się przyjemny widok na jezioro, dwa pokoje dwuosobowe i dodatkowy pokój do jednorazowego użytku, dwie łazienki, jeden wyposażony w wannę i drugi z prysznicem; ten apartament oferuje idealne rozwiązanie dla dużych rodzin lub dla tych, którzy chcą mieć dodatkowe miejsce dla gości lub biura domowego. Ponadto, są dwa garaże samochodowe, zapewniając bezpieczeństwo i wygodę dla samochodów parkingowych. Jedną z mocnych stron tego mieszkania jest panoramiczny widok na jezioro, który pozwala w pełni cieszyć się pięknem jeziora Garda, tworząc wyjątkową i pobudzającą atmosferę. Lokalizacja apartamentu jest również wygodne, aby dotrzeć do wszystkich niezbędnych usług. Supermarkety, sklepy, restauracje i więcej znajdują się w pobliżu, zapewniając łatwe i przyjemne doświadczenie życiowe. Podsumowując, ten apartament w Desenzano del Garda oferuje wspaniałą okazję do życia nad jeziorem, z wygodnymi udogodnieniami i zapierającym dech w piersiach widokiem na jezioro. Z dużą przestrzenią mieszkalną, ta nieruchomość stanowi niezapomnianą okazję dla tych, którzy chcą kupić prestiżowy dom nad jeziorem Garda. Kod DV6843