Szeregowiec 3 pokoi 210 m² Korinos, Grecja

Korinos, Grecja, Katerini Municipality
$236,142
$1,124/m²
;
In CRM: 8888
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    210 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    210 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    200 m²

Opis

Na sprzedaż na Wybrzeżu Olimpijskim maizonette 210 m kw. Maisonette ma 3 poziomy. Parter składa się z salonu z kuchnią, jeden prysznic WC, jeden magazyn. 1 piętro składa się z salonu z kuchnią, jeden prysznic WC. Drugie piętro składa się z 3 sypialni, jednej łazienki. Widok na miasto, góra otwiera się od okien. Istnieją: panele słoneczne do podgrzewania wody, kominek, klimatyzacja, markizy, ogrzewanie, grill. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Dodatki wliczone w cenę: parking.