Dom wolnostojący 3 pokoi 110 m² Region Macedonia Środkowa, Grecja

Grecja
$93,276
$848/m²
;
In CRM: 30946
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    110 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    110 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 600 m²

Opis

Na sprzeda? pod budowê 2- pi? trowy dom 110 m2 na Olympic Coast. Parter składa się z jednej sypialni, salonu z kuchnią, jednego WC. Pierwsze piętro składa się z 2 sypialni, jednej łazienki. Wspaniały widok na morze, góra otwiera się od okien. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Dodatki wliczone w cenę: parking.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta