Dom wolnostojący 3 pokoi 160 m² Koutsouras, Grecja

Koutsouras, Grecja, Municipality of Ierapetra, Makry Gialos Municipal Unit
$531,319
$3,321/m²
;
In CRM: 36690
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    160 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    160 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    20 000 m²

Opis

Na sprzeda? 3- pi? trowy dom 160 m kw. Na Krecie. Półpiwnica składa się z jednego magazynu. Parter składa się z salonu z kuchnią, łazienkę, prysznic WC, jeden magazyn. Pierwsze piętro składa się z 3 sypialni. Wspaniały widok na miasto, morze otwiera się od okien. Są: kominek, klimatyzacja, ogrzewanie, grill. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Dodatki wliczone w cenę: parking, ogród.