Dom wolnostojący 4 pokoi 163 m² Municipality of Elliniko Argyroupoli, Grecja

Grecja, Municipality of Elliniko Argyroupoli, Municipal Unit of Elliniko
$212,528
$1,304/m²
;
In CRM: 42134
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

• Metro
    Elliniko (~ 700 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    163 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    163 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    116 m²

Opis

Na sprzedaż Trzypiętrowy dom 163 m kw. w Atenach. Parter składa się z salonu z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro składa się z 2 sypialni, jednej łazienki. Drugie piętro składa się z 2 sypialni, jednego magazynu. Istnieją: panele słoneczne do podgrzewania wody, klimatyzacja, ogrzewanie. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Dom znajduje się w obszarze Agios Nikolaos