Dom 5 pokojów 220 m² Municipality of Nea Propontida, Grecja

Grecja, Municipality of Nea Propontida, Nea Moudania
$806,203
$3,665/m²
;
In CRM: 2156
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 9.03.2026

Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    220 m²

Opis

Ten dom położony jest na obrzeżach miasta Nea Moudania 2000 metrów od plaży. Dom ma 1750 metrów kwadratowych prywatnej ziemi z parkingiem i znajduje się na wzgórzu z widokiem na morze i górę Olimp i w kierunku gajów oliwnych i zielonych okolicznych wzgórz. Dom składa się z 2 oddzielnych apartamentów z 2 osobnymi wejściami: jeden znajduje się na parterze (100 m ²) i jeden na 1 piętrze (120 m ²). Apartament na parterze składa się z salonu z kuchnią, 2 sypialniami i łazienką. Apartament na 1 piętrze składa się z salonu z kuchnią, 3 sypialnie, 2 łazienki i duży balkon z widokiem na morze. Indywidualny system ogrzewania (olej napędowy), 3 warunki powietrzne, drzwi bezpieczeństwa, solarny system ogrzewania, magazyn, łódź. Więcej inormacji o Nea Moudania > > >

Lokalizacja na mapie

Grecja, Municipality of Nea Propontida, Nea Moudania