Dom wolnostojący 2 pokoi 93 m² Municipality of Heraklion, Grecja

Grecja, Municipality of Heraklion, Heraklion Municipal Unit, Heraklion
$247,949
$2,666/m²
;
In CRM: 31230
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    93 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    93 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    245 m²

Opis

Na sprzeda? 1- pi? trowy dom 93 m kw. na Krecie. Dom składa się z 2 sypialni, salonu, jednej kuchni, jednej łazienki, jednego magazynu. Z okien otwiera się widok na miasto. Istnieją: panele słoneczne do podgrzewania wody. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Dodatki wliczone w cenę: parking.