Dom 4 pokoi 135 m² Nea Skioni, Grecja

Nea Skioni, Grecja, Kassandra Municipality, Pallini Municipal Unit
$299,447
$2,218/m²
;
Data aktualizacji: 9.03.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    135 m²

Opis

Maisonetta znajduje się w miejscowości Nea Skioni w odległości 350 metrów od plaży. Maisonette znajduje się na półpiętrze podziemnym, 1 i 2. Przed maizonettą znajduje się ogród o powierzchni 20 metrów kwadratowych i 20 metrów kwadratowych za nim. Pierwsze piętro składa się z salonu z kuchnią i 2 balkonami. Połowa podziemnego piętra składa się z 2 sypialni, łazienki i balkonu. Drugie piętro składa się z 2 sypialni, łazienki i balkonu. Kuchnia wyposażona jest w urządzenia elektryczne. Drzwi bezpieczeństwa, 4 warunki antenowe, ogrzewanie (olej napędowy), ogrzewanie słoneczne, parking. Istnieją 2 maizonettes na sprzedaż: z meblami (270 000 euro) i bez mebli (260 000 euro). Apartament ten jest idealnym wyborem dla tych, którzy chcą mieć nowoczesny dom i być blisko plaży i infrastruktury wsi. Więcej informacji o Nea Skioni > >