Dom 1 860 m² Tbilisi, Gruzja

Gruzja, Tbilisi
$241,800
$130/m²
;
Data aktualizacji: 28.03.2025

Lokalizacja

  • Kraj
    Gruzja
  • Miasto
    Tbilisi
  • Adres
    Giorgi Saakadze 3rd Lane
  • Metro
    Nadzaladevi (~ 200 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    1 860 m²

Opis

Na sprzedaż w Tbilisi, dzia? ka 1860 m kw. m. z domem, magazynami pomocniczymi. Efrem Zakaraia 76a w Nakhalovce. Dom posiada dwa wejścia, wejście dla pieszych z Zakaraia Street, wejście dla samochodów z Samghereti Street, droga do Lotkin Police Station idzie w dół do Samghereti Street, można przejść całą drogę do szkoły 190 lub podwórka szkoły i działki jest podzielony przez ogrodzenie. Zdjęcia i filmy zostały zrobione w przeszłości, fabuła jest w stosunkowo lepszym stanie teraz.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte