Mieszkanie 5 pokojów 71 m² Miasto Stołeczne Praga, Czechy

Czechy, Miasto Stołeczne Praga
$298,135
$4,199/m²
;
Data aktualizacji: 7.03.2025

• Adres
    Odlehla, 627 96279
  • Metro
    Palmovka (~ 1000 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,199/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    71 m²

Opis

Na sprzedaż mieszkanie, plan 4 + kk, o łącznej powierzchni 71m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze domu panelowego, w Odlehlá, Praha 9 & # 8212; Vysočany. Mieszkanie posiada balkon o powierzchni 3 m2 i kryptę o powierzchni 2 m2. Najbliższy transport publiczny : Metro: Palmovka (972 m) Tramwaj: Ocelářská (614 m) Autobus: Skloněná (228 m) Infrastruktura : ATM: Bankomat ČSOB (661 m) Mail: Pošta Praha 34 & # 8212; Česká pošta, s.p. (758 m) Apteka: Lékárna Na chmelnici, spol. s r.o. (595 m) Centrum sportowe: Infinit Sportcentrum Step (413 m) Restauracja: Restaurace Spojka (281 m) Sklep: Marek Karbaš (330 m) Szkoła: ART ECON & # 8212; Střední škola, s.r.o. (136 m)

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć