Mieszkanie 3 pokoi 168 m² Palodeia, Cypr

Palodeia, Cypr, Palodeia
$619,897
$3,690/m²
;
Data aktualizacji: 8.09.2022

Cena za m²
    $3,690/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    168 m²

Opis

Na sprzedaż w budowie trzypokojowego mieszkania w centrum miasta - prowincja Limassol, o powierzchni 129 mkw. pokryte wnętrza i 39 mkw. Posiada 3 toalety, łazienkę w głównej sypialni, ogrzewanie i klimatyzację, schowek i zadaszony parking. Znajduje się w bardzo ładnej i cichej okolicy, w pobliżu usług, z przewidywaną datą dostawy we wrześniu 2021 r. Cena sprzedaży 620 000 euro plus VAT..

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?