Kawalerka 90 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$273,275
$3,036/m²
;
In CRM: 245161
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.05.2026

Cena za m²
    $3,036/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    90 m²

Opis

Nowoczesny apartament w sercu Larnaca Położony zaledwie 70 m od ulicy Ermou i 300 m od plaży Finikoudes, projekt oferuje doskonałą okazję w centrum Larnaca. Apartament przeznaczony do komfortu i idealny do wynajęcia lub użytku osobistego. Cechy jest wspólna sala gimnastyczna i niepokonany dostęp do sklepów, restauracji i zabytków kultury.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?