Dom 4 pokoi 224 m² Souni Zanatzia, Cypr

Souni Zanatzia, Cypr
$777,285
$3,470/m²
;
In CRM: 241409
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.05.2026

Rok realizacji
    2026
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    224 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    663 m²

Opis

Ta rezydencja jest starannie zaprojektowana, aby łączyć komfort, funkcjonalność i nowoczesne życie. Posiada on słoneczny i elektryczny system podgrzewania wody, zapewniając wydajność i niezawodność przez cały rok. Powierzchnia zewnętrzna jest wzmocniona prywatnym basenem, otoczonym wyściełanymi powierzchniami wokół domu i basenu, tworząc czyste i praktyczne środowisko na zewnątrz. Drewniana pergola dodaje uroku i zapewnia zacienione miejsce na relaks. Wewnątrz, ceramiczne płytki są zamontowane na całym parterze i wszystkie łazienki, oferując trwałość i nowoczesne wykończenie. Ogród będzie przygotowany z górnej gleby, gotowy do terenów zielonych do własnych preferencji. Urządzenia klimatyzacyjne są instalowane we wszystkich pokojach, podczas gdy przygotowano system ogrzewania elektrycznego z grzejnikami. Przewiduje się również przyszłą instalację paneli fotowoltaicznych, co umożliwi zwiększenie efektywności energetycznej. W domu znajduje się przytulny kominek, idealny do tworzenia ciepłej i zachęcającej atmosfery, a także oddzielny dom pokojówki, dodając dodatkową wygodę i elastyczność. Dostawa kwiecień 2026