Dom 3 pokoi 175 m² Dromolaxia, Cypr

Dromolaxia, Cypr, Dromolaxia Meneou Municipality
$351,813
$2,010/m²
;
In CRM: 241278
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.05.2026

Rok realizacji
    2026
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    175 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    170 m²

Opis

Ta przestronna, trzypokojowa maizonette zapewnia zrównoważony styl życia łączący nowoczesny design, hojne przestrzenie życiowe i doskonałą łączność w obszarze Dromolaxia. Otoczony codziennymi udogodnieniami i zaledwie kilka minut jazdy od centrum Larnaca, lotniska i plaży, oferuje idealne miejsce do życia rodzinnego. Rezydencja posiada układ open- plan z rozbudowanymi przestrzeniami wewnętrznymi przeznaczonymi dla komfortu i funkcjonalności. Trzy dobrze wielkości sypialnie i dwie łazienki zapewniają elastyczność dla rodzin, podczas gdy duże pokryte werandy zwiększają życie na zewnątrz. Na hojnej, prywatnej działce, maisonette oferuje również możliwość ogrodu dachowego, tworząc dodatkowe miejsce na relaks lub rozrywkę. Zbudowane ze względu na jakość i trwałość, dom spełnia normy efektywności energetycznej klasy A, zapewniając długotrwały komfort i wydajność. Główne cechy: - 3 sypialnie - 2 łazienki - Przestronne obszary mieszkalne otwarte - Pokryte werandy ok. 34 m2 - Całkowity obszar pokryty ok. 148 m2 - Powierzchnia działki ok. 170 m2 - Opcjonalny ogród dachowy ok. 27 m2 - klasa efektywności energetycznej A - Blisko szkół, sklepów, kawiarni i placu zabaw - Łatwy dostęp do lotniska, centrum miasta i linii brzegowej Maisonette oferuje wyjątkowe doświadczenie życiowe dla rodzin poszukujących przestrzeni, funkcjonalności i nowoczesnego komfortu w dogodnie położonej dzielnicy Larnaca.