Kawalerka 51 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$425,431
$8,342/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

Cena za m²
    $8,342/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    51 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2028

Opis

Żywy, długo oczekiwany projekt "współpracy" w sercu Limassol, gdzie rodziny mogą znaleźć swoje domy i profesjonalistów - ich idealne miejsca pracy. Stan kompleksu handlowego i mieszkaniowego jest dostosowany do innowacji, wzrostu i jakości życia. Realizacja - marzec 2028

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek