Mieszkanie 1 pokój 60 m² Konia, Cypr

Konia, Cypr, Konia
$270,352
$4,506/m²
;
In CRM: 218611
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 28.01.2026

Cena za m²
    $4,506/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    60 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2

Opis

Na sprzedaż: ten nowoczesny apartament w budowie oferuje komfortowe zakwaterowanie w kompleksie grodziowym w prestiżowej dzielnicy Konya. W obiekcie znajduje się 60 m2 powierzchni wnętrza zaprojektowanej z praktycznym układem: jedna przestronna sypialnia i jedna dobrze wyposażona łazienka. Apartament znajduje się na najwyższym piętrze z windą, zapewniając prywatność i panoramiczny widok na morze.

Konya to cicha i wygodna osada znana ze swojej przyjaznej atmosfery i spokojnej okolicy. Jest to tylko kilka minut od autostrady, ułatwiając podróż, jak również zapewnienie łatwego dostępu do sklepów, restauracji i innych udogodnień do codziennego życia. Obszar ten łączy urok tradycyjnej wsi z nowoczesnymi udogodnieniami, co czyni go świetnym wyborem zarówno dla życia, jak i inwestycji.

Mieszkańcy kompleksu będą mogli korzystać z dużej wspólnej puli na terytorium chronionego kompleksu. Apartament jest oferowany z możliwością zakupu pakietu mebli, które pozwolą poruszać się bez kłopotów. Zakończenie planowane jest na 2028 r., co zapewni Państwu nowe mieszkania zbudowane zgodnie z najwyższymi standardami.

Nieruchomość jest przechowywana przez Purple International Real Estate, zaufanej nazwy wysokiej jakości mieszkań w najlepszych dzielnicach. Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej lub zorganizować widok.