Mieszkanie 4 pokoi 430 m² Peyia, Cypr

$3,11M
$7,236/m²
;
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $7,236/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    430 m²

Opis

Dwupiętrowa willa Golden Kings znajduje się w obszarze jaskiń morskich. Willa ta oferuje bezpieczeństwo i prywatność będąc blisko udogodnień. Szczegóły: 4 sypialnie 4 łazienki Teatr domowy Powierzchnia domu 430 m2 Powierzchnia gruntów 1500 m2 Willa zbudowana w 2018 roku Specyfikacje: Zamknięte wejście Parking zakryty Basen Jacuzzi Sauna Obszar grillowania Ogród Winda Skrytka Przestronny salon W pełni wyposażona kuchnia Jedna sypialnia na parterze z łazienką I dwie przestronne sypialnie, z garderobą na drugim piętrze z łazienkami Szerokie balkony z widokiem na morze i góry. Football i boisko do koszykówki Na parterze: sala kinowa, łazienka, pralnia Meble z podpisami, takie jak Fendi Panele słoneczne Ogrzewanie centralne