Mieszkanie 3 pokoi 136 m² Pafos, Cypr

Cypr, Pafos
$456,993
$3,365/m²
;
Data aktualizacji: 9.11.2025

Cena za m²
    $3,365/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    136 m²

Opis

W sercu Pafos powstaje nowoczesny kompleks mieszkalny, oferujący nową interpretację życia miejskiego. Projekt łączy nowoczesną architekturę i funkcjonalność codzienną, prezentując kolekcję szesnastu mieszkań, zaprojektowanych w najmniejszym szczególe dla komfortu i praktyczności. Kompleks oferuje apartamenty z jedną, dwie i trzy sypialnie. Przestronne wnętrza, prywatne pokryte werandy i eleganckie wykończenia tworzą atmosferę komfortu i stylu. Duże okna wypełniają przestrzeń światłem, a racjonalne układy zapewniają harmonię projektowania i wygody. Dla każdej rezydencji znajduje się zadaszony parking i przechowalnia, który zapewnia komfort i spokój w codziennym życiu. Lokalizacja jest jedną z głównych zalet: w pobliżu znajdują się uniwersytety, centra handlowe, supermarkety, restauracje i promenada. Projekt ten jest idealny dla rodzin, profesjonalistów i studentów i będzie atrakcyjną inwestycją ze względu na wysoki potencjał wynajmu. Efektywność energetyczna, bezpieczeństwo i nowoczesny design tworzą styl życia łączący komfort, dynamikę i długoterminową wartość. To rzadka okazja, by kupić dom w sercu Pafos.