Willa 3 pokoi 181 m² Peyia, Cypr

Peyia, Cypr
$706,720
$3,905/m²
;
Data aktualizacji: 5.07.2025

Rok realizacji
    2027
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    181 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    147 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    293 m²

Opis

Willa 3 — 3 sypialnie | 3 łazienki | Powierzchnia zabudowy: 147,29 m² | Zadaszony taras: 33,63 m² | Całkowita powierzchnia: 180,92 m² | Działka: 293 m² | Basen: 3x6 m | Prywatny parking | Cena: €600 000 + VAT

Willa 3 to nowoczesny i komfortowy dom położony w prestiżowym kompleksie Infinity w Peyia, Pafos, zaledwie kilka minut od plaż z Błękitną Flagą i całej niezbędnej infrastruktury. Przestronny salon z panoramicznymi oknami, prywatny basen i zadbany ogród tworzą przytulną atmosferę na cały rok.