Mieszkanie 3 pokoi 178 m² Mouttagiaka, Cypr

Mouttagiaka, Cypr, Koinoteta Mouttagiakas
$1,10M
$6,200/m²
;
Data aktualizacji: 17.07.2025

Cena za m²
    $6,200/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    178 m²

Opis

Zerdiva Apartments to nowoczesny kompleks mieszkalny na Cyprze, położony zaledwie 500 metrów od morza. Apartamenty oferują komfort i styl, idealny zarówno na wakacje i życie. Kompleks oferuje siłownię, basen i saunę, zapewniając wszystko, czego potrzebujesz do relaksu i fitness. Jego dogodna lokalizacja w pobliżu plaży, sklepów i restauracji sprawia, że Zerdiva Apartments doskonały wybór dla tych, którzy cenią komfort i wygodę. # ref: APA _ 353

Lokalizacja na mapie

Mouttagiaka, Cypr, Koinoteta Mouttagiakas

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?