Willa 3 pokoi 264 m² Konia, Cypr

Konia, Cypr, Konia
$621,889
$2,356/m²
;
Data aktualizacji: 17.07.2025

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    264 m²

Opis

Orvaya Retreats to nowa willa w dzielnicy mieszkalnej Konia, Pafos. Projekt obejmuje 12 starannie zaprojektowanych willi, które harmonijnie mieszają tradycyjne i nowoczesne elementy architektoniczne. Przestronne i eleganckie wnętrza są połączone z funkcjonalnością, podczas gdy konstrukcja zapewnia bezproblemowe połączenie między przestrzeniami wewnętrznymi i zewnętrznymi, umożliwiając mieszkańcom cieszyć się klimat Cypru i naturalne piękno w pełni. # ref: VIL _ 389

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte