Mieszkanie 2 pokoi 110 m² Chloraka, Cypr

Chloraka, Cypr, Koinoteta Chloraka
$518,694
$4,715/m²
;
In CRM: 236720
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 10.05.2026

Cena za m²
    $4,715/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    110 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Projekt ten obejmuje 32 nieskazitelnie zaprojektowane apartamenty, z których każdy oferuje idealne układy i wspaniałe widoki na Morze Śródziemne. Każdy szczegół jest skrupulatnie zaplanowany w kompleksie, ponieważ to te szczegóły tworzą komfort. Projekt położony jest w malowniczej lokalizacji z widokiem na morze, zaledwie 5 minut od najlepszej plaży w okolicy Chloraka i 10 minut od centrum Pafos. Jest to idealne miejsce do komfortowego życia, z pobliskich sklepów i supermarketów, parków i promenady, prywatnej szkoły międzynarodowej i przedszkola.