Dom 1 pokój 66 m² Omodos, Cypr

Omodos, Cypr
$221,898
$3,362/m²
;
In CRM: 236523
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.04.2026

Rok realizacji
    2010
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    66 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    106 m²

Opis

jeden sypialnia dwupiętrowy dom w centrum wsi. sypialnia znajduje się na pierwszym piętrze z tarasem. Dom jest w celi. Półumeblowane, Zawarte kominek, Balkon

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?