Mieszkanie 3 pokoi 130 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$495,795
$3,814/m²
;
In CRM: 56977
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $3,814/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    130 m²

Opis

Luksusowy, oszałamiający projekt położony w prestiżowej dzielnicy Faneromeni w Larnaca. Projekt składa się z 27 elegancko zaprojektowanych apartamentów rozmieszczonych na 5 piętrach. Wyjątkowa konstrukcja w kształcie litery V zapewnia prywatność i zapierające dech w piersiach widoki z każdego mieszkania. Główne cechy Przestronne układy i wysokiej jakości końcówki Wnętrza współczesne z materiałami premium i stylowym wyposażeniem Inteligentna technologia domu Wysokie okna z panoramicznym widokiem i obfitym naturalnym światłem Wygodne, przestronne sypialnie Dostępność Penthouse 5 piętro Powierzchnia wewnętrzna 98,5 m2 Pokryte werandy 31,7 m2 Ogród dachowy 100,9 m2 Pokoje ogrodowe na dachu 13,5 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status: Plan wyłączenia