Dom 3 pokoi 175 m² Ypsonas Municipality, Cypr

Ypsonas Municipality, Cypr
$944,372
$5,396/m²
;
In CRM: 55540
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    175 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    399 m²

Opis

Przestronny dom z trzema sypialniami w Ypsonas, Limassol. Obszar pokryty 175 m2 + rozszerzenie Wielkość działki 399 m2 Garaż przykryty System fotowoltaiczny Ogrzewanie podłogowe Kryty basen podgrzewany Położony w doskonałej okolicy, ten dom jest wyposażony w nowoczesne udogodnienia, zapewniając komfort i efektywność energetyczną.