Dom 3 pokoi 234 m² Prastio Avdimou, Cypr

Cypr, Prastio Avdimou
$410,318
$1,753/m²
;
In CRM: 232468
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Rok realizacji
    2026
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    234 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    340 m²

Opis

Odkryj ten piękny 3-pokojowy dom położony w spokojnej Prastio obszarze Limassol. Ten dom o powierzchni 230m ² i powierzchni 340m ² oferuje dużą przestrzeń życiową i komfort dla nowoczesnej rodziny. Najważniejsze cechy własności: 3 sypialnie Powierzchnia pokryta: 230m ² Powierzchnia działki: 340m ² Powierzchnia mieszkalna: 142m ² Data dostawy: 18 miesięcy po wydaniu pozwolenia Ten dom jest zaprojektowany, aby zaoferować doskonałą mieszankę nowoczesnego życia i spokoju. - Efektywność energetyczna A - 2 LATA GWARANCJI - austriacki system fotowoltaiczny 3KW - Niemiecka izolacja 10cm (ClimaPlus - Thrakon) - Niemieckie panele słoneczne i włoska rura ciśnieniowa - Włoskie kolektory i wielowarstwowy system rur z warstwą aluminiową (Giacomini) - Włoski system wodoszczelności (Copernit) - Belgia wodoodporny parkiet z gwarancją LIFETIME (Quick- Step) - Izolowane cegły i okna - Duży budżet na urządzenia sanitarne, ceramiczne i płytki (55 €/ m ²) - Ściany boczne pokryte klejem klejącym z włókien (Thrakon 410) - Ściany wewnętrzne wykończone klejem klejącym z włókien i trzy płaszcze stucco - Galwanizowane bramy - Urządzenia domowe BOSCH (lodówka, pralka, suszarka bębnowa, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, płyta indukcyjna, okap kuchenny) - DAIKIN w pełni klimatyzowany - Zmiękczacz amerykański - Filtr / dozownik wody MIDEA - Automation Solution Sonoff - Włoski system filtrowania wody w całym domu - Wybór fasady HPL / kamienia / drewna