Dom 5 pokojów 552 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$2,83M
$5,130/m²
;
In CRM: 7998
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    552 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    599 m²

Opis

Exclusive Luxury Villas z panoramicznymi widokami śródziemnomorskimi - Agios Athanasios, Limassol Ta elegancka willa znajduje się w prestiżowej dzielnicy Agios Athanasios w Limassol, oferując doskonałą mieszankę wyrafinowanego designu, komfortu i zapierające dech w piersiach widoki morza. Willa, stworzona w celu spełnienia najwyższych standardów, prezentuje wyjątkowe doświadczenie życiowe zdefiniowane przez spacjalność, luksusowe wykończenia oraz bezproblemową integrację z otaczającym ją pięknem naturalnym. Hojne obszary życia płyną bez wysiłku na tarasy na świeżym powietrzu, umożliwiając mieszkańcom pełne cieszyć się spokojnym śródziemnomorskim krajobrazem. Każdy szczegół został starannie rozważony, aby stworzyć harmonijne środowisko, gdzie elegancja spełnia funkcje, czyniąc tę willę idealnym schronieniem dla osób poszukujących prywatności, stylu i premium stylu życia w jednym z najbardziej wysublimowanych miejsc Limassol.

Lokalizacja na mapie

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
Rekreacja

Kalkulator hipoteczny