Mieszkanie 1 pokój 33 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$69,690
$2,112/m²
;
In CRM: 353618
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 22.05.2026

Cena za m²
    $2,112/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    33 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Winda

Opis

Studio Apartament w Pałacu Izida 124; Sunny Beach IBG Real Estates oferuje na sprzedaż ten przytulny apartament w prestiżowym kompleksie Pałacu Izida, położony w cichej i zielonej okolicy Sunny Beach. Apartament ma powierzchnię 33,26 m2 i znajduje się na parterze (1 z 6) w budynku z windą. Obiekt oferuje kompaktowy i funkcjonalny układ, nadaje się do użytku wakacyjnego lub wynajmu inwestycji. Układ: strefa wejścia • jasny pokój z kuchnią, jadalnią i miejscem do spania • łazienka z WC O Pałacu Izida: Izida Palace jest jednym z najpiękniejszych i najlepiej utrzymywanych kompleksów w Sunny Beach, znany z wysokiej jakości konstrukcji i doskonałe udogodnienia. Kompleksowe oferty: • odkryty basen • ogrody krajobrazowe • SPA i strefa relaksu • odbiór • 24 / 7 ochrona i nadzór wideo • kontrolowany dostęp Ta nieruchomość jest doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają komfortu, spokoju i solidnej inwestycji w nowoczesny kompleks. Roczna opłata za utrzymanie: 17 E / m2 📞 Skontaktuj się z IBG Real Estates, aby uzyskać więcej informacji lub zorganizować oglądanie!