Mieszkanie 87 m² Chernomorets, Bułgaria

Chernomorets, Bułgaria
$117,045
$1,345/m²
;
Data aktualizacji: 24.03.2026

Cena za m²
    $1,345/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    87 m²

Opis

Opis przedmiotu: Oferujemy przestronny apartament z widokiem na morze w miejscowości Tchernomorez na sprzedaż. Obiekt położony jest zaledwie około 500 metrów od plaży i jest idealny zarówno do użytku osobistego, jak i do wynajęcia. Apartament ma powierzchnię 87 m ² i znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z ustawą 16. Układ obejmuje jasny salon, dwie sypialnie, łazienkę i balkon z widokiem na morze. Główną zaletą jest brak rocznych opłat alimentacyjnych. Wyposażenie i osprzęt: - Balkon z widokiem na morze - Klimatyzacja - Kocioł - Lodówka i telewizor - Łazienka z prysznicem - Brak wyposażonej kuchni - Nowa konstrukcja cegieł - Akt 16 dostępny Lokalizacja: Apartament znajduje się w cichej nadmorskiej miejscowości Chernomorets, w pobliżu Sozopol. - Plaża - około 500 metrów - Zakupy - ok. 500 metrów - Przystanek autobusowy - około 500 metrów Lokalizacja oferuje doskonałe połączenie spokoju i dobrej infrastruktury, jak również szybki dostęp do okolicznych miast. Różne: - Brak opłat alimentacyjnych - Nadaje się do życia przez cały rok - Dobre możliwości inwestycyjne z potencjałem wynajmu - Budynek z windą - Parkowanie w pobliżu