Mieszkanie 63 m² Mołodeczno, Białoruś

Białoruś, Mołodeczno
$50,469
$805/m²
;
In CRM: 18813
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.05.2026

• Adres
    ulica Franciszka Skoryny, 2 a

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $805/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    63 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    44 m²

Opis

Dom: cegła, 1971, piąte piętro z 5 Warunek: w trakcie naprawy (sprzedaż netto, szybkie wyjście z umowy) Kluczowe parametry: ogółem (według NSS) - 64,4 m2 Ogólne (gospodarstwa domowe) - 62.7 m2 mieszkanie - 44,2 m2 kuchnia - 6.9 m2 Główne remonty domów (2025): izolowany zastąpione CWS i CWS rury gazowe zastąpione W rzeczywistości, masz odnowiony dom - tylko naprawy są wymagane wewnątrz. Okna i komfort: Okna PVC są instalowane (ciepło, izolacja hałasu) Planowanie i obiekty: w pełni oddzielne pokoje okna zwrócone w różne strony (przez powietrze + słońce przez cały dzień) dwupokojowe loggia łazienka piwnica (na ślepaki, sprzęt, rowery) - w centrum rzadko Infrastruktura: przedszkole, szkoła, apteka, sklep - w pobliżu domu przystanek transportu publicznego - 5 minut spacerem Cała infrastruktura centralna jest młoda Warunki transakcji: Sprzedaż netto (bez alternatyw) płaski wyświetlacz w dowolnym dogodnym czasie Zadzwoń do nas, uzgodnij wygodny czas oglądania dla Ciebie, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Dostanie pożyczkę w naszym biurze! Pomożemy ci sprzedać twoją własność. Gwarantowane jest pełne wsparcie prawne transakcji! Zobacz więcej na naszym kanale Telegram @ an7 _ estate LLC "7 floor", UNP 192361483, licencja nr 02240 / 283 z 14.11.2014, umowa na świadczenie usług w zakresie nieruchomości 1950 / 3 z 11.09.2024.

Lokalizacja na mapie