Tanie Nieruchomości mieszkalne na Sprzedaż w Bashkia Vlore, Albania strona 3

;
362 obiekty total found
Mieszkanie 2 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 74 m²
APARTAMENTY 1+1 W KOMPLEKSIE MIESZKANIOWYM „MODERN LIFE” Z WIDOKIEM NA MORZE JOŃSKIE Odkr…
$131,678
Zostaw prośbę
Zamknij
Proszę, powiedz mi, że znalazłeś to ogłoszenie na Realting.com
Agencja
Lux-Albania Home
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 58 m²
✅ Cena: 81,000 Euro✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia: 57,8 m2Obszar, w którym znajd…
$97,474
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 75 m²
Piętro 5
🆕🏡 2 + 1 APARTAMENT DO SPRZEDAŻY W DOM URZĘDNIKÓW, VLORA.🏷 Cena: 80 000 EUR / RAZEM📐 Powierz…
$94,132
Trustmont CapitalTrustmont Capital
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 55 m²
✅ Cena: 90,000 euro✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia netto: 60m2✅ Powierzchnia brut…
$104,628
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 82 m²
✅ Cena: 1500 euro / m2 - 123,300 euro✅ Lokalizacja: "Pelivan Leskaj" ulica, naprzeciwko Bolv…
$148,153
Kolasin ValleysKolasin Valleys
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 81 m²
Piętro 2
🔑🏡 1 + 1 APARTAMENT SPRZEDAŻY W LUNGOMARE HILL, VLORA📐 INFORMACJE TECHNICZNE💶 Cena: 1350 €/ …
$126,836
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Penthouse 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Penthouse 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 45 m²
Piętro 12
✅ Cena: 2500 EUR / m2 powierzchnia apartamentu, ½ cena werandy✅ Lokalizacja: Lungomare, Vlor…
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 63 m²
✅ Cena: 1500 euro / m2 - 94,800 euro✅ Lokalizacja: "Pelivan Leskaj" ulica, naprzeciwko Bolv-…
$113,908
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 87 m²
Piętro 5
✅ Cena: 95,150 euro✅ Lokalizacja: W pobliżu kościoła, Vlore✅ Powierzchnia: 86,5 m2Obszar, w …
$111,747
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Kawalerka 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Kawalerka 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 70 m²
✅ Cena: 105,000 euro✅ Lokalizacja: "Dhimiter Konomi" Street, Cold Water, Vlore✅ Powierzchnia…
$123,602
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 83 m²
✅ Cena: 98,000 euro✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 83.20m2✅ Powierzchn…
$113,744
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 57 m²
✅ Cena: 1500 euro / m2 (94,800 euro)✅ Położenie: Kościół prawosławny, Vlore✅ Powierzchnia ca…
$111,595
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 56 m²
"The Leaves" to nowoczesny projekt architektoniczny położony na albańskiej Riwierze, gdzie g…
$145,492
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 61 m²
✅ Cena: 1250 EUR / m2 (90,625 EUR)✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 72.5…
$106,186
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Kawalerka 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Kawalerka 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 44 m²
Piętro 2
✅ Cena: 105,000 euro✅ Lokalizacja: Behind Hotel Chic, Lungomare, Vlore✅ Powierzchnia całkowi…
$121,150
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Kawalerka 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Kawalerka 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 43 m²
Piętro 3
✅ Cena: 85000 Euro✅ Lokalizacja: Szkoła Marines, Vlore Przewodniczący✅ Powierzchnia całkowit…
$100,958
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 75 m²
✅ Cena: 1090 euro / m2 (87,200 euro)✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 80…
$102,411
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Kawalerka 2 pokoi w Radhime, Albania
Kawalerka 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 41 m²
Piętro 2
Rzadka okazja do zainwestowania w luksusowe nadmorskie nieruchomości w Radhimë, Vlorë, gdzie…
$143,318
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Kawalerka 1 pokój w Bashkia Vlore, Albania
Kawalerka 1 pokój
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 1
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 55 m²
Piętro 2/11
Nowe studio na sprzedaż w centrum Vlora Albania - tuż przy plaży. Zostań właścicielem kawałk…
$147,796
English, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 64 m²
✅ Cena: 1350 Euro / m2✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 72m2✅ Powierzchn…
$113,031
Radhime, Albania
🌊 1 + 1 i 2 + 1 APARTAMENTY SPRZEDAŻY W RADHIMA, VLORA - Z WIDOKIEM MORZA💶 Cena: 1700 EUR / …