Dom 3 pokoi 115 m² Babice e Madhe, Albania

Babice e Madhe, Albania, Bashkia Vlore, Wlora
$110,342
$959/m²
;
Data aktualizacji: 22.05.2026

Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    115 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    303 m²

Informacje handlowe

  • Możliwy targ

Opis

🏞🏡 1- PRYWATNY DOM SPRZEDAŻY

💰 CENA: 95000 EURO (RAZEM)

📐 CHARAKTERYSTYKA
• Powierzchnia budowy: 101 m ²
• Powierzchnia mieszkalna: 115 m ²
• Powierzchnia gruntów: 303 m ² (w procesie legalizacji)
• Dokumentacja: z pozwoleniem na legalizację (niezarządzana nieruchomość)
• Orientacja: Wschód - Południe - Zachód
• Typologia: 2 + 1 (pokój dzienny + kuchnia, 2 sypialnie, 1 łazienka)

🏡 ORGANIZACJA I WARUNKI
Dom posiada funkcjonalną organizację przestrzeni, z naturalnym oświetleniem przez cały dzień. Pomieszczenia nadają się do spokojnego i rodzinnego życia, oferując komfort i praktyczność.

🌄 OBSZAR I ŚRODOWISKO
Nieruchomość znajduje się w obszarze z niezwykłymi widokami naturalnymi, gdzie wzgórza i zieleń tworzą otwarty i relaksujący krajobraz 🌿
• Czyste powietrze i przyjemny klimat
• Absolutny spokój i całkowita prywatność
• Z dala od miejskiego hałasu, ale z łatwym dostępem do miasta Vlora.
- - - - - - - - - - - - - -
ℹ️Więcej informacji lub wizyta w nieruchomości skontaktuj się z nami