Mieszkanie 2 pokoi 95 m² Tirana Municipality, Albania

Albania, Tirana Municipality, Dajt
$170,047
$1,790/m²
;
In CRM: 4715307
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 8.10.2025

Cena za m²
    $1,790/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    95 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2016
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

At the entrance of the Fresku area, we are selling a 2+1 apartment!

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?