Dom 992 m² Bashkia Vlore, Albania

Albania, Bashkia Vlore, Wlora
$1,75M
$1,769/m²
;
In CRM: 934
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Powierzchnia całkowita
    992 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    605 m²

Opis

Willa 4 piętra na sprzedaż podzielona na 8 apartamentów typu 2 + 1. Położony w Vlora, zaledwie 7 minut od głównego bulwaru. Każde piętro posiada dwa oddzielne apartamenty. Każdy apartament ma 125m2, jest duża przestrzeń w każdym pokoju i jest zorganizowana w dwóch sypialniach, pokój dzienny, kuchnia, toaleta i dwa balkony.
Willa jest otoczona 605 m2 ziemi, posiada dwa wejścia od drogi do stoczni i jest obsadzona różnymi roślinami. Posiada regularną dokumentację i certyfikaty własności dla każdego mieszkania